ЧАСТІ ПИТАННЯ

Терміни і визначення

Що означає REACH ? REACh - регламент ЄС щодо регулювання використання хімічних речовин з метою захисту здоров'я людини та навколишнього середовища від шкідливого впливу хімічних речовин.
Що мається на увазі під терміном ""речовина"" ? Єдиний окремий хімічний продукт. Більшість продуктів, що мають рідку форму, представляють собою суміш деяких речовин.
Наприклад: засіб для промивання вітрового скла містить воду, ароматизуючі компоненти та знежирюючий засіб.
Що означає SVHC ? REACH використовує термін SVHC, що означає речовини із високою концентрацією. Мета - забезпечити прозорість та відкритість інформації щодо SVHC, та поступово звільнити Європейський ринок від продукції, що містить такі речовини.
Речовина вважається SVHC в разі виконання однієї із наступних умов (Положення 57):
- CMR речовина, категорія 1A або 1B (канцерогенна, мутагенна або токсична речовина)
- PBT речовина (стійка, біоакумулятивна і токсична)
- vPvB речовина (дуже стійка біоакумулятивна речовина)
- Схожі за впливом речовини (приклад: речовина, яка порушує роботу ендокринної системи)
Що представляє собою Паспорт безпеки речовини (SDS) ? Паспорт безпеки речовини (SDS) - обов'язковий для промислових шкідливих хімічних речовин (речовини/суміші) документ. За підготовку документа відповідає виробник або постачальник для подальшої передачі користувачам.
Паспорт SDS повинен оформлюватися на всі речовини або суміші, що є шкідливими або відносяться до категорій PBT, vPvB або SVHC (згідно умов регламенту REACH).Доступ до інформації

Мені потрібно увійти в систему для пошуку речовини ? Під час першого відвідування веб-сайту із цими документами Вам запропонують надати контактну інформацію. Під час наступних відвідувань сайті для пошуку даних Вам не треба буде виконувати вхід.
В разі оновлення інформації по речовинам, дані про які Ви запитували раніше, Ви отримаєте оновлену інформацію на вказану при реєстрації електрону пошту. Скасувати функцію відправлення оновленої інформації Ви можете самостійно.
Навіщо Вам потрібні мої контактні дані ? В разі оновлення інформації по речовинам, дані про які Ви запитували раніше, Ви отримаєте оновлену інформацію на вказану при реєстрації електрону пошту. Скасувати функцію відправлення оновленої інформації Ви можете самостійно.
Яка різниця між типами документів на веб-сайті ? На цьому веб-сайті представлена повна інформація щодо речовин, що містяться в придбаних Вами виробах Nissan, а також рекомендації щодо їх безпечного використання.
Які функції надаються застосуванням для смартфонів ? Flash-SDS - інноваційне рішення Nissan для швидкого доступу до такої документації REACH, як, наприклад, Паспортів безпеки речовин (SDS), Посилальних міток та Інструкцій з техніки безпечного використання. Просто запустить застосування та проскануйте штрих-код на упаковці, щоб отримати повний доступ до документів (SDS, Посилальні мітки та Інструкцій з техніки безпечного використання) на Вашому смартфоні!
Застосування Flash-SDS можна безкоштовно завантажити із онлайн магазинів для приладів на базі iOS (iPhone) та Android.
Чи я повинен сплачувати доступ до інформації ? Для клієнтів та споживачів продукції Nissan доступ до інформації пропонується безкоштовно.
Чи можу я звернутися до дилеру компанії якщо мені потрібна допомога у пошуку даних про речовини ? Звичайно, просто зверніться до ближчого дилеру компанії за допомогою. Дилер може допомогти заповнити онлайн форму Nissan для отримання інформації щодо певних або окремо взятих речовин.
Чи можна отримати інформацію про речовини, на які в мене алергія? Використовуйте онлайн форму для пошуку інформації про використання та/або застосування продукту.
Як розмістити запит відносно певного продукту або речовини ? Використовуйте онлайн форму для пошуку інформації про використання та/або застосування продукту.
Під час пошуку інформації про речовину слід заповнювати всі поля ? Nissan передбачив різні критерії пошуку, тому під час пошуку інформації Ви маєте можливість обирати, за якими критеріями виконувати пошук. Під час створення запиту Ви можете обрати один або декілька критеріїв пошуку.Інші питання

Як вирішити технічні проблеми ? Зверніться, будь-ласка, до служби технічної підтримки
Документ недоступний на вказаній мові Скористайтеся онлайн формою для отримання документації іншою мовою.
Запит документації / паспортів продукції Використовуйте онлайн форму для пошуку інформації про використання та/або застосування продукту.
К кому слід звернутися, якщо в мене ще є запитання ? Якщо у Вас є інші запитання, зверніться до місцевого відділу служби підтримки користувачів.